DAR, regjistrimet kanë filluar, kuadri arsimor në kaos.

DAR, regjistrimet kanë filluar, kuadri arsimor në kaos.

FIER – DAR-I Fier në pikë të hallit. Ndërkohë që regjistrimet kanë filluar si në shkollat publike ...

Kreu I DAR kundër PS-së në Fier, në shtator lë postin

Kreu I DAR kundër PS-së në Fier, në shtator lë postin

Fier – Kreu I Institucionit të drejtorisë arsimore në Fier është kundër PS-së. Lajmi komnfirmohet nga burime ...

KLSH-ja zbarkon në DAR-in Fier

KLSH-ja zbarkon në DAR-in Fier

Fier – Kontrolli I Lartë I Shtetit ka zbarkuar në DAR-in Fier. Lajmi konfirmohet nga burime brënda ...

50 pyetje për Ardian Fullanin, karriera e errët e një guvernatori që ka kapur politikën, financat dhe drejtësinë

50 pyetje për Ardian Fullanin, karriera e errët e një guvernatori që ka...

Grabitja spektakolare e bankës së shtetit shqiptar, pavarësisht skandalizimit dhe tronditjes së opinionit publik, është një akt ...

Promoted Articles
Pellentesque est nulla, faucibus non suscipit sed, accumsan ... Full article
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. ...
KARIKATURA E DITËS
OPINION
Sed eu leo non arcu mollis porta. ...
July 13, 2012(9)
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing ...
July 13, 2012(4)
Sed eu leo non arcu mollis porta. ...
July 14, 2012(2)
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing ...
July 13, 2012(2)
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing ...
July 15, 2012(1)
ADVERTISMENT
AKTUALITET
Vestibulum vel massa eget ante blandit vestibulum id et velit. Nulla ac ante fringilla libero tincidunt aliquam pulvinar at sapien. Morbi ... Full article
Sed eu leo non arcu mollis porta. Etiam non ultrices nibh. Fusce pharetra odio at ...
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent interdum mi at velit iaculis id ...
Duis eu ligula non dolor consectetur vestibulum non ut nunc. Nam vel nibh est, vulputate ...
POLITIKË
Sed eu leo non arcu mollis porta. Etiam non ultrices nibh. Fusce pharetra odio at mauris viverra sed congue urna mattis. Pellentesque pretium pharetra ... Full article
Sed eu leo non arcu mollis porta. Etiam non ultrices nibh. Fusce pharetra odio at mauris viverra sed congue urna mattis. Pellentesque pretium pharetra ...
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc varius faucibus libero tincidunt tincidunt. Vivamus consequat quam risus, at scelerisque risus. Donec non justo ...
Sport News
Suspendisse et leo tortor. Pellentesque porta nibh a orci ultricies porta. Proin consectetur nulla a turpis placerat a tristique leo luctus. ... Full article
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam augue libero, bibendum ac volutpat sed, ...
Pellentesque est nulla, faucibus non suscipit sed, accumsan non lectus. Nunc quis gravida erat. Integer ...
TH@SHETHEME
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc varius faucibus libero tincidunt ...
News »
Duis eu ligula non dolor consectetur vestibulum non ut nunc. Nam vel nibh ...
Sed eu leo non arcu mollis porta. Etiam non ultrices nibh. Fusce pharetra odio at mauris ...
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc varius faucibus libero tincidunt ...
July 13, 2012(2)
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam augue libero, bibendum ac ...
June 26, 2012(0)
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc varius faucibus libero tincidunt ...
July 13, 2012(0)
REKLAMA