Një tjetër shèrr ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë ku disa të rinjë janë përfshirë në zonën e Saukut e për pasojë njëri prej tyre ka mbetur i plágosur rèndë. Burime për Faxweb.al...
Nje person i seksit mashkull rreth 40 vjec nga fshati Deshiran i Belshit ka humbur jeten ne rrethana ende te paqarta diten e sotme. Ai u transportua me shpejtesi drejt urgjences ne Elbasan por pavaresisht...
Një person është gjetur i pajetë në lagjen nr. 4 të Sarandës ndërkohë janë ende të paqarta rrethanat dhe shkaqet e ngjarjes. Në vendngjarje ka mbërritur menjëherë pòlicia, zjárrfikësja...
Policia e Dibrës ka vënë në pranga shtatë të rinj, të cilët kishin qëlluar me armë në ajër, si dhe kanë proceduar penalisht një tjetër. Policia njofton se personat e arrestuar dyshohet se...
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Kuçovës, ku një 40-vjeçare I ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur në dhomën e saj të gjumit. Ngjarja ka ndodhur pak pas mesnate në banesën e...
DURRËS Një person është plagosur me armë zjarri në Durrës mbrëmjen e sotme. Gazetarja Klodjana Haxhiaj raporton për “BalkanWeb” se ngjarja ka ndodhur në zonën e “Plazhit”, ku një shtetas...
Gazetari Artan Hoxha në studion e Abc News ka dhënë detaje të forta për vrasjen e Guxim Gjyriqit në Tropoje. Hoxha tha se kemi të bëjmë me një vrasës me pagesës. Po ashtu gazetari u shpreh...
Një pikë karburanti ka shpërthyer pak minuta më parë në kryeqytet ndërsa raportohet paraprakisht se nuk ka njerëz të lënduar veçse dëme të shumta materiale. Ngjarja ka ndodhur në zonën e...
Deri më tani është mësuar se autorët kanë qëlluar me breshëri automatiku në drejtim të banesës së dy vëllezërve, duke lënë të plagosur në këmbë Artan Breshën. Viktima e atentatit,...
Ministria e Mbrojtjes konfirmoi në orën 14:00 se deri më tani janë 15 viktima nga tërmeti i rëndë. Viktimat janë shënuar në Durrës dhe Thumanë. Ndërkohë janë 41 persona të shpëtuar. Raportohet...