Meghan Markle dhe Princi Harry do të humbasin titujt e tyre të HRH pasi vendosën të heqin dorë nga  nga detyrat mbretërore për të vazhduar një jetë të pavarur financiarisht, ka njoftuar Buckingham...
Me siguri të gjithë e mbani mend Bes Kallakun me rolet e tij në “Portokalli” që sot e kësaj dite klikohen në Youtube. Në një intervistë për emisionin “Treshat”, Besi ka zbuluar për herë...
Ka vdekur ish-burri i Anna Oxës. Franco Ciani, 62 vjeç, këngëtar, producent dhe muzikant, burri i parë i Anna Oxa, kreu vetvrasjevrau të enjten e kaluar (02.01.2020) në një hotel në Fidenza. Sipas...
Oriola Marashi nuk e ka aspak të ftohtë. Modelja shqiptare, Oriola Marashi, nuk po i ndalon pozat provokative, shkruan lajmi.net. Andaj për ta realizuar një të tillë nuk e ka pasur problem të...
Arian Cani u duk mjaft i kënaqur pak ditë më parë kur prezantoi Sofinë e re. Vajza bukuroshe brune i plotësonte kriteret të gjitha, të paktën kështu u supozua. Moderatori kishte disa javë që...
Futbollisti shqiptar, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita, janë bërë prindër për herë të parë. Çifti u bënë prindër të një vajze. Lajmin e bukur futbollisti e bëri të ditur përmes...
Jennifer Lopez mund të konsiderohet padyshim si një ndër artistet që ka sfiduar më së miri kohën. Ndonëse është 50 vjeçe, Jennifer nuk i tregon aspak vitet që ka mbi supe. Ajo ka treguar së...
Aktorja dhe moderatorja e njohur Rudina Dembacaj duket se i ka dhënë fund martesës së saj tre-vjeçare me bashkëshortin Aleks. Sipas Faxweb.al,  aktorja e humorit prej disa muajsh tashmë është...
Mbrëmja e djeshme ka qenë vërtetë entuziaste për kryeqytetin, pasi reperi i njohur Capital T ka ndezur sheshin ‘Nënë Tereza’. Ai i ka surprizuar të gjithë me performancat e njëpasnjëshme,...
Me siguri të gjithë i keni parë sprovat e Bes Kallakut duke u munduar të hapë si duhet një shishe shampanje me anë të thikës. Aktori i njohur duket se ia ka marrë dorën tani dhe në videot...