United dhe Liverpool në garë për yllin e Portos

Manchester United dhe Liverpool raportohet se janë të interesuar për nënshkrimin e anësorit të Porto-s, Wenderson Galeno gjatë afatit kalimtar të verës. 26-vjeçari ka shijuar...

Fundjava sjell javën e 16-të në Superligën A

Elita e volejbollit , ka hyrë në fazë akoma më interesante, pasi kanë mbetur edhe 4 xhiro, deri në përmbyllje të edicionit të rregullt të garave. Në konkurencën e djemve...

Java e 12-të luhet në fundjavë, spikat takimi Apolonia-Tirana

Të shtunën dhe të dielën do të luhen takimet e javës së 12-të të kampionatit “Abissnet Superiore” për vajza. Sfida Partizani-Skënderbeu, do të ngre siparin e kësaj...

Stadiumi “Rexhep Rexhepi” në Drenas me pamje të bukur

Feronikeli ’74 vitet e fundit nuk është në vitet e lavdisë që jemi mësuar të shohim, gjithësesi klubi nga Drenasi po punon fuqishëm që të rikthej klubin drejt rrugës së...

Kapiteni Shabani flet për fitoren ndaj Makedonija GJ.P dhe ndeshjen e ardhshme kundër AP Brera

Pas tre barazimeve të njëpasnjëshme, të dielën skuadra e Struga Trim Lum reflektoi pozitivisht, duke regjistruar fitoren e parë pranverore dhe gjithsej të 14-tën këtë edicion....

Simeone për Griezmann: Nuk e di nëse do të jetë për Interin

Sulmuesi francez, jashtë ndeshjes së parë për shkak të një dëmtimi, sigurisht që do të mungojë kundër Cadiz. Në prag të ndeshjes së La Ligës kundër Cadiz, Diego Simeone...

Sukseset në Europë, Seria A është shumë pranë skuadrës së pestë

Paraqitjet e skuadrave italiane këtë javë në turnetë ndërkombëtarë, i kanë dhënë një tjetër shtysë Serisë A, që është shumë pranë sigurimit të një vendi ekstra...

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing! Elita e volejbollit , ka hyrë në fazë akoma më interesante, pasi kanë mbetur edhe 4 xhiro,...

Hello world!

Elita e volejbollit , ka hyrë në fazë akoma më interesante, pasi kanë mbetur edhe 4 xhiro, deri në përmbyllje të edicionit të rregullt të garave.   Në konkurencën e djemve...