26-vjeçari vihet në pranga, dëmtoi dhomën e shoqërimit dhe kundërshtoi policin_664363a8c1784.jpeg

26-vjeçari vihet në pranga, dëmtoi dhomën e shoqërimit dhe kundërshtoi policin

Një 26-vjeçar nga Laçi është arrestuar në Tiranë. I riu kur ka qenë i shoqëruar në ambientet e Komisariatit të Policisë Nr. 2 dhe akuzohet se ka dëmtuar kamerën e dhomës së shoqërimit. Më pas ka kundërshtuar me forcë policin që ka ndërhyrë për ta neutralizuar.
“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 2 arrestuan shtetasin A. P., 26 vjeç, banues në Laç. Ky shtetas gjatë kohës që ka qenë i shoqëruar në ambientet e Komisariatit të Policisë Nr. 2, dyshohet se ka dëmtuar kamerën e dhomave të shoqërimit, si dhe ka kundërshtuar me forcë punonjësin e Policicë, i cili ka ndërhyrë për ta neutralizuar”, tha policia.

Burimi