4 kombinime xhinsi që duhet të memorizojmë para se të vijë nëntori

Pamja xhins dominon edhe për një vit në rrugët e kryeqyteteve të modës dhe jemi shumë të kënaqur me këtë lajm sepse është një trend që mund ta përvetësojmë lehtësisht edhe ne. Fashionistja e njohur Danielle Bernstein na tregon se si i vesh xhinset e saj të preferuara duke kombinuar 2 ose 3 pjesë të ndryshme xhins.

#1. Xhinse të gjera në vjeshtë? Nëse vjeshta është si ajo që po përjetojmë tani, atëherë PO!

#2. Nuk ju pëlqen të kombinoni xhinset me një xhaketë xhins? Pastaj thjesht përshtatni xhinset tuaja me një çantë xhins dhe ju jeni gati.

#3. Në këtë look, shtresat më të bukura kombinohen me xhinset në nuancë blu me një xhaketë të përshtatshme dhe një bluzë lëkure.

#4. Vishni xhinset tuaja me një xhaketë xhins, në vend të një bluze dhe kompletoni look-un me çizme xhins dhe qëndrimin e duhur.

/abcnews.al

Lexo me shume