5 shenjat e Horoskopit që dinë të puthin më mirë

Nëse dëshironi të përjetoni një puthje intensive dhe pasionante, mund ta provoni me një nga shenjat e mëposhtme, të cilat konsiderohen më të mirat në këtë fushë.

Dashi

Dashi nuk shtiret kur puthet. Ata e bëjnë këtë sepse duan dhe vendosin të gjithë pasionin e tyre në të. Nëse në fakt e kuptojnë se ka një përgjigje, do të bëjnë të pamundurën për të bërë një punë edhe më të mirë.

Binjakët

Puthjet spontane dhe plot energji të Binjakëve nuk ngjajnë me asnjë tjetër. Ata e dinë se çfarë duan dhe si ta kërkojnë atë. Ata do të japin puthjen e tyre më të mirë dhe së bashku me udhëzimet se si t’i puthin gjithashtu.

Gaforrja

Natyra e tyre e ngrohtë dhe e ndjeshme i rendit Gaforret në mesin e atyre që dinë të japin puthjet më të mira. Plot dashuri, butësi dhe mirëkuptim, puthjet e tyre do t’ju bëjnë t’i kërkoni përsëri.

Akrepi

Çdo puthje për Akrepat është një sfidë. Ata puthin sikur janë në një garë dhe nuk duan të mbeten pas. Në fund të fundit, a ka ndonjë shans për të mposhtur shenjën më të pasionuar të zodiakut?

Shigjetari

Shigjetarët kur ju puthin nuk po përpiqen t’ju bëjnë përshtypje. Kjo është arsyeja pse puthja e tyre nuk është si asnjë tjetër. Ata janë aty me ju për të kaluar mirë, janë të relaksuar dhe kjo duket në puthjen e tyre. /abcnews.al

 

Lexo me shume