5 veshjet pranverore që mund t’i vishni përsëri këtë vit

Le të jemi të sinqertë, ne të gjithë mund të frymëzohemi në pranverë për të provuar veshje të reja, nisur edhe nga stina. Nëse edhe ju keni ëndërruar me padurim për qiellin blu dhe paletat pastel, jeni me fat, sepse më poshtë do t’ju prezantojmë pesë veshje pranverore elegante dhe gjithmonë të besueshme. Dhe.. mund të jenë të përsëritura, por janë njëkohësisht të freskëta.
Në këtë pranverë, të gjithë janë të prirur për ngjyrat e theksuara, printet dhe ngjyrat pastel. Sigurisht, ka një kohë dhe një vend për pamje krejtësisht neutrale në veshjet pranverore. Nga pantallonat lino deri te fustanet e pranverës, por mund të guxoni edhe më shumë se kaq.
Pranvera është koha e preferuar për të eksperimentuar me tendencat e reja, pa humbur plotësisht vizionin e stilit. Nëse po pyesni se çfarë do të vishni në fundjavën që po vjen, përgjigjja është “vintage”, një bluzë me logo me një xhaketë të hedhur supeve. Për ditët e ngrohta që po vijnë, shikoni disa veshje pranverore dhe gjeni të preferuarat tuaja.

Burimi