Agjenti i Ferran Torres: Ishte afër Juventusit në vitin 2020

“Në verën e 2020, Ferran Torres duhej të largohej nga Valencia dhe ishte shumë afër Juventusit.

Madje ne po kërkonim një shtëpi në Torino. Më pas të dy klubet nuk ranë dakord dhe Ferran Torres shkoi te Manchester City, para se të kthehej në Spanjë te Barça.”

Këto kanë qenë fjalët e Hector Peris Ros, avokat dhe agjent i sulmuesit të Barcelonës./ h.ll/abcnews.al

Lexo me shume