Aksidentohet reperi i famshëm shqiptar

Reperi i famshëm shqiptar, Azet është përfshirë në një aksident. Ngjarja ka ndodhur pranë konvikteve në Prishtinë.

Makina e tij Mercedes është goditur nga një makinë Golf dhe foto është siguruar nga “Prive”.

Ndërkohë, raportohet se fatmirësisht aksidenti ka qenë i lehtë dhe nuk ka pasur të lënduar./abcnews.al

Lexo me shume