Aksion model dhe gol, Egnatia kalon në avantazh ndaj Kukësit (Video)_6643a9cda58ef.png

Aksion model dhe gol, Egnatia kalon në avantazh ndaj Kukësit (Video)

Në “Air Albania” po luhet finalja e Kupës së Shqipërisë mes Kukësit dhe Egnatias.
Egnatia ka arritur të kalojë në avantazh ndaj Kukësit në minutën e 38-të.
Një aksion spektakolar nga rrogozhinasit është finalizuar në gol nga Ndreca.
https://streamin.one/v/40a08f87
 
 

Burimi