Aktualisht pa skuadër, klubi i njohur në shënjestër Mourinhon_66424f9405f01.jpeg

Aktualisht pa skuadër, klubi i njohur në shënjestër Mourinhon

Jose Mourinho është në kërkim të një skuadre.
Që prej largimit nga Roma, trajneri i njohur është me pushime dhe tashmë duket se ka ardhur koha për një aventurë të re. Sipas asaj që shkruajnë mediat, Fenerbahce dëshiron në pankinë teknikun portugez.
Klubi turk vlerëson këtë alternativë si më të mirën e mundshme, se si do shkojnë gjërat mbetet të shihet.

Burimi