Askush nuk e do CR7, deri më tani asnjë ofertë për portugezin

Javë të ndërlikuara për ish-lojtarin e Real Madrid dhe Juventus, gjithnjë e më shumë vetëm pas rebelimit kundër Tottenham që i kushtoi grumbullimin në ndeshjen ndaj Chelsea.

Portugezi, gjithnjë e më i larguar nga Manchesteër United, pavarësisht kontratës që skadon, nuk ka marrë ende oferta.

Në orët e fundit Chelsea ka menduar për këtë, por për momentin asnjë klub nuk ka lëvizur në mënyrë konkrete. Ka mbetur edhe hsumë kohë deri në 30 qershor, por CR7 rrezikon të kthehet në një luks të pashitur/h.ll/abcnews.al

Lexo me shume