Author: albeu.com

Reagimi DASH për targat, Grenell: Rusët duhet të jenë shumë të kënaqur me Kurtin
Ish-i dërguari i Shteteve të Bashkuara të Amerikës për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka reaguar pas deklaratës së Departamentit amerikan të Shtetit, duke u shprehur...
Horoskopi 29 tetor 2022: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë
Dashi: Tregoni guxim ndërsa përballeni me traumën. Ju mund të shpenzoni para për sende të rëndësishme shtëpiake. Mundohuni të relaksoheni dhe të gjeni lumturi mes miqve...
Moggi: Pogba bëri një gabim të madh kur u dëmtua, do të ishte rikuperuar shpejtë
Duke folur për “Tuttosport”, Luciano Moggi foli edhe për situatën e Pogba në Juventus me francezin, i cili ende nuk ka shkelur në fushë që nga fillimi i sezonit. “Ai bëri...
Allegri për Chiesa dhe Pogba: Nesër dhe ndaj PSG janë jashtë, 99% as me Inter nuk do jenë
Gjatë konferencës për shtyp për ndeshjen ndaj Leçes, Allegri është pyetur rreth Pogba dhe Chiesa. “Ne nisemi me 19 lojtarë në total për në Leçe. Nesër Pogba dhe Chiesa...
Prokuroria kërkoi 2 vite burg dhe 10 milionë euro gjobë, gjykata merr vendimin për Neymar
Pikë e bujshme kthese në gjyqin e Neymar, i akuzuar për mashtrim dhe korrupsion së bashku me tetë persona të tjerë, përfshirë edhe babain e tij. Prokuroria Publike e Barcelonës...
Rama: Punimet në tunelin e Murrizës po ecin ngadalë si breshkat e mia
Kreu i qeverisë, Edi Rama, në një takim me banorët e Bulqizës është ndalur te Rruga e Arbrit, ku tha se punimet në tunelin e Murrizës, po ecin ngadalë si breshkat e tij, pasi...
Më në fund, Katy Perry sqaron lëvizjen e çuditshme të syrit në mes të koncertit! (VIDEO)
Katy Perry ka sqaruar njëherë e mirë të gjithë njerëzit, të cilët pasi panë të shqetësuar një video ku këngëtarja lëviz në mënyrë të çuditshme njërin sy në mes...
“Mendoi se do të fshihet vjedhjen nën mjekrën e Ismailit”, Berisha: Komision Hetimor për udhëtimet e Ramës dhe “Air Albania”
Kreu i PD-së u pyet nga gazetarët nëse do të kërkonte ngritjen e një komisioni hetimor për atë që e quan abuzim madhor, të fluturimeve të kryeministrit Edi Rama me charter. Berisha...
“Fëmija juaj na zgjon djalin nga gjumi me zhurma”, zbardhet dinamika sherrit mes komshinjve që çoi në plagosjen me armë në Tiranë
Zbardhet plagosja e djeshme e ndodhur në zonën e Kodrës së Diellit në Tiranë, ku mbeti i plagosur me armë zjarri Jonian Shehu. Sipas burimeve, shkak i konfliktit ka qenë zhurma...
Krifca-fermerëve të Bulqizës: Do të hapet treg në Tiranë ku mund të tregtoni falas
Ministrja e Bujqësisë, Frida Krifca, ndodhet sot në njësinë administrative Shupenzë në Bulqizë. Ajo njoftoi fermerët se në Tiranë do të hapet një treg i madh ku mund të...