Aventura historike në Champions League, Vllaznia jep njoftimin e rëndësishëm para sfidës me Real Madrid

Ekipi i Vllaznisë së femrave do të përballet në ndeshjen e parë të grupeve të Champions League për femra kundër Real Madrid ditën e enjte në orën 18:45, në stadiumin “Loro Boriçi”.

Klubi shkodran ka bërë një postim në rrjetet sociale duke njoftuar tifozët rreth çmimeve të biletave./ h.ll/abcnews.al

Njoftimi i plotë

KFF Vllaznia bën të ditur se nga dita e sotme, (e shtunë) datë 15Tetor 2022, do të nisë shitja e biletave për supersfidën e futbollit për femra VLLAZNIA –REAL MADRID, e vlefshme për “UEFA Ëomen’s Champions League”, Dita 1, Grupi A.

Ndeshja do të luhet, ditën e enjte, dt. 20 tetor 2022, ora 18.45 në stadiumin “Loro Boriçi”, në Shkodër.

Ditët dhe oraret dhe pikat e shitjes së biletave për këtë takim janë:

– Tek dyqani UNIVERSAL në adresën: Rruga “Qemal Draçini”, Tek pallati “Exalco”

o Çdo ditë, ora 10.00 – 20.00

o (E dielë, 16 tetor 2022, Ora 10.00 – 13.00)

– Tek biletaria e stadiumit:

Nga dita e hënë, dt. 17 tetor 2022, deri ditën e enjte, dt. 20 tetor 2022,

Ora 10.00 – 18.00

Gjithashtu, për tifozët që duan të blejnë bileta në tribunat VIP, A dhe B, ditën e ndeshjes, do funksionojë edhe një pikë shitje shtësë, para hyrjes kryesore të stadiumit.

Ju njoftojmë se për këtë sezon, përpos pikës së zakonshme në sportelet pranë stadiumit, biletat do të shiten edhe:

Në Shkodër:

– Tek Market VLLAZNIA, në adresën: Tek kryqëzimi i Stacionit të Trenit, përballë Karburant Bolv-Oil.

Në Koplik:

– Tek VODAFONE SHOP,në Qendër të qytetit të Koplikut.

Në këto pika biletat do të shiten që nga dita e Shtunë, dt. 15 Tetor 2022deri ditën e ndeshjes.

– ONLINE (duke filluar nga dita e Hënë, dt, 16 Tetor 2022) në linkun:

https://tickets.paysera.com/sq-AL

Ejani të mbështesim vajzat kuqeblu, në këtë rrugëtim historik!

Forca Vllaznia!”

Lexo me shume