Berat/ Sherr me sende të forta, 40-vjeçari goditet në kokë

Një sherr ka degjeneruar në përdorimin e sendeve të forta në lagjen Goricë në Berat. Mësohet se pas një konflikti, një 30-vjeçar me iniciale S.T., ka goditur me sende të forta në kokë A.M., 40 vjeç, banues në Berat. I plagosuri u cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë  30-vjeçari ndodhet në pranga dhe pritet sqarimi i plotë i rrethanave të ngjarjes. Materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

Lexo me shume