Broja protagonist ndaj United, por Casemiro “prish” festën e Chelsea-t!

Chelsea-Manchester United është krye-ndeshja e javës në Premier League dhe do të startojë në orën 18:30 në ekranin e SuperSport 2, teksa janë publikuar tashmë edhe formacionet zyrtare të të dy skuadrave.

Kështu trajneri Potter rikthen titullar Thiago Silvën dhe i beson sulmin treshes Sterling-Mount-Aubameyang, duke ulur në stol Brojën, ndërsa Ten Haag hedh nga minuta e parë Eriksen, që do të luajë në mesfushë, në krah të Casemiros.

Top ChannelLexo me shume