Burg për dy vëllezërit që vranë Indrit Ndojn në Fushë-Krujë

Gjykata ka vendosur masën arrest me burg për Sajmir dhe Landi Mirin, dy vëllezërit që vranë Indrit Ndojn në Fushë Krujë ditë më parë.

Indrit Ndoji u gjet i pajetë në një kanal në anë të rrugës nga familjarët e tij ndërsa ishin nisur për punë.

Trupi u gjet pas orës 08.00 të mëngjesit të premten, 21 tetor,  ndërsa dyshohet se 34-vjeçari ndodhej aty i pajetë për rreth 8-9 orë.

vijon
/abcnews.al./

Lexo me shume