Burri në Turqi pëson atak kardiak teksa paguante faturën e ujit

Faturat e energjisë dhe ujit janë bërë një problem stresues për shumë familje, që tashmë janë të detyruara të përballen me çmimet në rritje.

Nëse për shumë njerëz faturat janë kthyer në një “dhimbje koke” shtesë, në Turqi situata duket pak më serioze.

Një burrë ka pësuar atak kardiak teksa paguante faturën e ujit.

Ai është ndjerë keq teksa fliste me sportelistin, ndërsa shumë njerëz i kanë ardhur në ndihmë, para se të vinte ambulance dhe ta dërgonte në spital. /abcnews.al

Lexo me shume