Category: Video

Shije Shtëpie – Emisioni 28 Tetor 2022
Të ftuar: Dr. Xhulia Xhaja Mehaj – specialiste e çrregullimeve të neurozhvillimit, logopede Ina Xhafa – psikologe Klaudia Duro – akrobate Gazetare: Ermelinda Ndoja #ShijeShtëpie...
Rudina – Emisioni 20 Tetor 2022
#Rudina, një program nga autorja dhe moderatorja #RudinaMagjistari, një prej emisioneve më të ndjekur dhe të dashur për publikun duke ofruar tema të larmishme për të gjithë...
Aldo Morning Show – Emisioni 18 Tetor 2022
Sot në “Aldo Morning Show “Informacionet e mëngjesit në dy rubrika.Temperaturat e ditës së sotme dhe ditëve në vijim. Ngjarjet e ditës sipas kalendarit të datës...
VIDEO/ Boksieri “turpëron” yllin e OnlyFans, i shmanget puthjes në skenë!
Astrid Wett është një nga vajzat më të famshme në rrjetin social Tik-Tok, por edhe në OnlyFans. Së fundmi, ajo është duke u përgatitur për debutimin e saj në boks teksa...
Lajme Tv Klan 13 Tetor 2022, ora 15:30
#Lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 13 Tetor 2022 #TvKlan #KlanLajme Spiker: Anjola Hamzaj Headline 13 Tetor 2022 Kritika në Prishtinë për Kurtin dhe Osmanin: Heshtja ndaj...
Rama për “Opinion” shpjegon fjalimin në KiE
“Synimi ynë të rrëzojmë rezolutën e të pavërtetave” Pas fjalës së mbajtur në Asamblenë e Këshillit të Europës, Kryeministri Edi Rama ka shpjeguar në një prononcim...