Çdo vajzë do të dëshironte trupin e saj, kështu stërvitet Georgina Rodriguez nga palestra

Georgina Rodríguez ndau pak ditë më parë imazhet që konfirmuan sezonin e dytë të “Soy Georgina”.

Influencuesja e ka të qartë se trajnimi është i nevojshëm për çdo ditë dhe për të qenë në gjendje të pastrojë mendjen e saj. Për këtë arsye, është shumë e zakonshme të shihet se si Rodriguez ndan disa nga seancat stërvitore që bën përmes rrjetit të tij social.

Në katër fotografitë që ka ndarë partnerja e Cristiano Ronaldos, ajo shihet duke u stërvitur me një veshje që e lë pa frymë. Pa dyshim, një veshje që jo të gjithë mund ta veshin në palestër. Vetëm Georgina Rodriguez mund të duket kaq spektakolare në stërvitje.

Përveç kësaj, palestra e gjitha në rozë e bën influencuesin të duket shumë më tepër. Shumë vajza do të dëshironin të fillonin ose të përfundonin stërvitjen si ajo. /G.D abcnews.al/

Lexo me shume