Conte dëshiron lojtarin e Juventus te Tottenham

Antonio Conte është i fiksuar pas lojtarëve të Serie A.

Pasi kaloi nga Inter te klubi anglez, tekniku italian mori me vete Perisic, Kulusevski dhe Romero nga Serie A.

Ai tashmë po mendon të përforcojë mesfushën e tij me një tjetër transferim nga Serie A, nga Juventus. Conte ka piketuar Ëeston McKennie, mesfushorin amerikan të “Zonjës së Vjetër”./ h.ll/abcnews.al

Lexo me shume