CR7 ka publikuar një postim të ri në rrjetet sociale 2 orë para ndeshjes së Man United me Chelsea

Cristiano Ronaldo humbet ndeshjen e Manchester United me Chelsean. Ten Hag e pezulloi atë për paraqitje në ndeshjen e fundit kur portugezi refuzoi të hynte si zëvendësues.

Por Cristiano nuk është i dekurajuar, disa ditë më parë ai postoi një postim të madh, ku e quajti veten profesionist dhe tha se do të vazhdojë të punojë shumë. Dhe sot, pak orë para ndeshjes, postova një histori të re. Si ky:

Siç mund ta shihni, Ronaldo po përpiqet me të gjitha forcat të tregojë se gjithçka është në rregull dhe ai ende e do klubin. /G.D abcnews.al/

Lexo me shume