Dafina Zeqiri “ndez” Sarandën, e ftuara e mbrëmjes në Orange Club të shtunën (FOTO)

Pas dy mbrëmjeve magjike me Valantis dhe Makropoulos, Orange Club në Sarandë vijon surprizat me këngëtaren shqiptare Dafina Zeqiri. Të shtunën më 6 janar 2023 Dafina do të ngjitet në skenë për interpretimin e saj live. Për rezervime telefononi në numrin 0692045566. Performanca nis në orën 22:00.

Burimi