Deputetja e PD, opinioniste në “Big Brother”_664311286f883.jpeg

Deputetja e PD, opinioniste në “Big Brother”

Banorët e edicionit të tretë të “Big Brother VIP Albania” do të komentohen në studio nga Arbër Hajdari dhe Ori Nebijaj.
Top Channel raporton se produksioni i reality show-t ka zbuluar se pozicioni i opionionistit do t’i besohet sërish themeluesit të fondacionit “Fundjavë Ndryshe”, Arbër Hajdari, ndërsa krah tij, do të jetë Ori Nebijaj.
Kjo e fundit hoqi dorë nga televizioni pasi mori mandatin e deputetet në Partinë Demokratike e siç duket është gati për t’u shfaqur sërish në ekran.

Burimi