Didier Drogba ka kritikuar pronarët e rinj të Chelsea

Didier Drogba ka kritikuar pronarët e rinj të Chelsea.

“Në epokën e Abramovich, klubi kishte një klas të caktuar, por sot mungon.

Është e vështirë për mua të kuptoj se si ata hoqën qafe disa njerëz, të cilët kanë qenë në klub për një kohë shumë të gjatë.

Ata duhet të kthehen te parimet dhe vlerat që kanë qenë”, tha ish- sulmuesi i Chelsea për Canal Plus. /G.D abcnews.al/

Lexo me shume