Dielli feston ditëlindjen e dytë, mami Arbana nuk mund të ishte më e lumtur se kaq

Sot është një ditë shumë e veçantë për moderatoren e njohur, Arbana Osmani. Djali i saj, i dytë, Dielli feston ditëlindjen dhe mbush dy vjeç.

Me këtë rast, nuk ka munguar edhe një urim nga moderatorja, e cila ka publikuar në Instagram një foto shumë të qeshur, teksa e mban në krah të birin.

“Gëzuar ditëlindjen Dielli i jetës sime❤️”, ka shkruar Arbana krahas fotos, ku urimet kanë qenë të shumta në numër.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

Kujtojmë që pak kohë më parë, Osmani u bë nënë për herë të tretë. Ajo solli në jetë një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Zoi./abcnews.al

Lexo me shume