Disa sugjerime për thonjtë tuaj me rastin e “Halloween”-it

Ngadalë po afrohet ajo periudhë e vitit kur ne flirtojmë me anën tonë të errët.

E kam fjalën sigurisht për festën e “Halloween”-it , i cili edhe pse i panjohur deri para disa vitesh, tashmë gjithnjë e më shumë njerëz zgjedhin të shkojnë në një festë.

Në Amerikë, festimet kanë filluar tashmë me Kylie Jenner dhe Hailey Bieber, të parat dhe më të mirët që enden rrugëve të maskuara!

Meqenëse po flasim për prekje, ka më mirë se t’i lyeni thonjtë në ngjyrat e Halloween-it.

Koleksioni ynë përfshin të kuqe intensive, të thella, si gjaku i vampirëve, vjollca magjistare, jeshile e errët dhe e zeza klasike e natës. Një dozë shkëlqimi është gjithmonë e mirëpritur.

Por le të shohim disa sugjerime:

 

/abcnews.al

Lexo me shume