Divorci që i habiti të gjithë/ Ledri fshin këngën me Sara Hoxhën_664311c5b1d20.jpeg

Divorci që i habiti të gjithë/ Ledri fshin këngën me Sara Hoxhën

Nëse provoni të kërkoni në “Youtube” këngën “Gjendja” të Ledri Vulës ku protagoniste në klip ishte Sara Hoxha, ajo nuk gjendet.
Po, po siç e lexuat.
Ky veprim vjen pasi menaxheri i Ledrit, Faton Shoshi konfirmoi ndarjen e reperit nga blogerja disa ditë më parë.
Sakaq dyshja në fjalë deri tani nuk kanë reaguar dhe duket se po e shfrytëzojnë gjithë këtë “zhurmë” për punët e tyre, Ledri në muzikë dhe Sara me reklamimet e saj në Instagram.

Burimi