“Do të vras…je vetëm i imi”, zbulohen mesazhet e vajzës që sulmoi me acid ish-të dashurin: Do të jem gjithmonë xheloze…

Detaje të reja janë publikuar, për të shkuarën e 38-vjeçares që derdhi lëngun kaustik mbi ish-partnerin e saj në një dhomë hoteli në Heraklion.

38 -vjeçarja , siç transmeton emisioni “Tlive” në Alpha, i dërgonte mesazhe kërcënuese ish-partnerit të saj, pas ndarjes së tyre. ” Unë do të të vras, ti e di këtë. Do të gjej një mënyrë ndonjëherë. Por unë do të jem gjithmonë xheloz patologjikisht për ty dhe nuk do të të lë të kesh pasoja. Unë nuk dua që dikush të të prekë kurrë. Dije këtë! Mos jeto me shpresën se do të më kalojë. Ti je vetem i imi. Më vjen keq për ty ”, ka shkruar ajo në disa mesazhe.

Ajo është dorëzuar në polici dhe pritet të përballet me një dënim për hedhjen e acidit në fytyrën e të dashurit.

Lexo me shume