Drake i “buzëqesh” fati ditën kur humbi skedinën për Barcelonën

Një ditë e keqe basti për reperin kanadez Drake u shndërrua në një ditë të mirë pasi fitoi mbi 12 milionë dollarë në ruletë. Kjo fitore vjen pasi humbi skedinën 600 mijë euroshe që kishte vendosur nëse Arsenali dhe Barcelona do të mposhtnin Leeds dhe Real Madridin në ndeshjet e fundjavës.

Nëse skedina do të dilte, ai do të fitonte 2.8 milionë euro por Barcelona e la në baltë pasi humbi kundrejt Real Madridit. Drake duhet të jetë mërzitur për bastin, kështu që provoi fatin në ruletë dhe një video tregon se ai fitoi mbi 12 milionë dollarë me një rrotullim.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pubity (@pubity)

/abcnews.al

Lexo me shume