Drejtonte makinën në gjendje të dehur, shoferi në Elbasan merr përpara një punonjës të pastrimit të rrugës

Një aksident ka ndodhur në aksin Elbasan-Librazhd, pranë Urës së Lizës mbrëmjen e së enjtes. Mësohet se një automjet ka marrë përpara një punonjës të pastrimit të rrugës.

Shoferi i automjetit dyshohet të ketë qenë në gjendje të dehur. Ndërkohë, i lënduari ndodhet në spital dhe policia është duke kryer hetimet për të zbuluar shkaqet e aksidentit. /abcnews.al/

Lexo me shume