E bujshme nga mediat britanike, Liverpool kërkon shkëmbimin e madh me PSG

Ditët e fundit është përfolur shumë që Mbappe kërkon largimin nga PSG pasi nuk është i kënaqur dhe francezi është i gatshëm të largohet që në janar.

Mediat britanike lëshojnë bombën për merkaton, pasi shkruajnë se Liverpool dëshiron Mbappe dhe formula për ta marrë francezin është duke i ofruar një shkëmbim kokë më kokë me Salah./ h.ll/abcnews.al

Lexo me shume