E FUNDIT/ Rrëzohet avioni në Greqi

Një avion me një motor u rrëzua mesditën e së mërkurës në kilometrin e 96-të midis Athinës dhe Lamias. Në vendngjarje kanë shkuar tetë zjarrfikës me tre automjete.

Më shumë detaje priten në vijim.

Lexo me shume