E FUNDIT/ Yuri Kim shkon në GJKKO

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka qenë në mëngjes në Gjykatën e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar.

Në takim kanë qenë të pranishëm drejruesja Irena Gjoka dhe gjyqtarë të tjerë të Shkallës së Parë.

Te premten në orën 10:30 do të rikthehet për tu takuar me drejtues dhe gjyqtarë të Apelit të Posaçëm

Vijon…/abcnews.al/

Lexo me shume