E pyesin ku janë fëmijët e saj, Megan Fox ka një përgjigje ironike për ndjekësit

Megan Fox iu përgjigj njerëzve që vazhdojnë të pyesin se ku janë fëmijët e saj pasi ajo nuk poston rreth tyre në mediat sociale.

Aktorja është një nënë e tre fëmijëve, por kohët e fundit ka zgjedhur t’i mbajë fëmijët e saj larg vëmendjes, në vend të kësaj të fokusohet në marrëdhënien e saj të zjarrtë me Machine Gun Kelly.

Megan duket se nuk ka ndarë një foto të fëmijëve në rrjetin e saj social për disa vite, përkundrazi ka zgjedhur të postojë foto kryesisht të çuditshme të saj, MGK dhe shoqes së ngushtë Kourtney Kardashian.

Ndërsa fotot mund të ishin shkrepur shpejt në një kohë të shkurtër, një përdorues vendosi të komentojë: “Ku janë fëmijët tuaj?” Kjo bëri që Megan të komentonte, pasi në dukje ishte lodhur nga marrja në pyetje. Ajo u përgjigj me sarkazëm:
“Prisni, prisni prisni. Unë kam fëmijë?! O Zot, e dija që harrova diçka!”

Kujtojmë se fansat kanë treguar shqetësimin e tyre për Megan Fox pasi Machine Gun Kelly i propozoi asaj me një unazë që është krijuar për të lënduar nëse hiqet. Kjo nuk është çmenduria e parë që çifti ka bërë së bashku, pasi ata pranuan se i pinin gjak njëri-tjetrit për të festuar bashkimin, por shumë njerëz kaluan kufirin në unazën e fejesës që Kelly i propozoi aktores.

Top ChannelLexo me shume