E rëndë në Kamzë/ Një grua gjendet e pajetë në rrugë, dyshimet e para

Një grua 64 vjeçare është gjetur e pajetë në rrugë.

 

Ngjarja ka ndodhur në Babrru të Kamzës.

 

Sipas të dhënave paraprake, gruaja dyshohet të jetë rrëzuar nga kati i dytë i banesës së saj.

 

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave.

 

Kamzë/Informacion paraprak

Më datë 25.10.2022, në Babrru, nga shërbimi i Urgjencës, është konstatuar pa shenja jete, në rrugë, shtetasja P. Q., 64 vjeçe.

Sipas të dhënave paraprake nga fqinjët, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga ballkoni i katit të dytë të banesës së saj, ku ishte duke kryer punë shtëpie.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lexo me shume