E rëndë në Tiranë/ 35 vjeçari i jep fund jetës, hidhet nga kati i gjashtë i banesës

Një 35 vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i gjashtë i banesës.

 

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Myslym Shyrit në kryeqytet.

 

I riu, me iniciale A.Q ka humbur jetën në vend për shkak të plagëve të marra.

 

Tiranë/Informacion paraprak

 

Më datë 15.10.2022, në rrugën “Myslym Shyri”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i gjashtë i banesës, shtetasi A. Q., 35 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lexo me shume