Edi Rama poston foton e darkës pas takimeve në Fier

“Një tjetër ditë e gjatë për mijëra falenderime të pamundura në drejtim të atyre që takova në kryeqytetin e socialistëve, ku puna e madhe e njerëzve flet vetë kudo, po ku edhe puna e Armandos dhe Bashkisë së Fierit meriton respektin e kujtdo”- shkruan kryeministri Rama pas takimeve në rrethin e Fierit.

Rama ka shoqeruar postimin e tij me këtë foto.

Lexo me shume