Efi: Me Luizin nuk do të flas kurrë, Kiarën e urova publikisht …

E shumë-komentuara Efi Dhedhes, e ftuar në një rubrikë të Beniada Nishanit dhe Argjira Spancës në “E diell”, zbuloi disa detaje, të pathëna më parë.
Si një ish-banore e Big Brother Vip, ajo ka pasur një marrëdhënie të veçantë me Kiara Titon dhe Luiz Ejllin, për të cilët tha dy fjalë.
A e ke uruar Kiarën për lindjen e vajzës?
Efi: Po patjetër, nuk na lënë fansat mos ta bëjmë publikisht.
Dhuratë i bleve?
Efi: Jo nuk i kam blerë
Personit që nuk do t’i flasësh kurrë?
Efi: Luizit, se nuk dua.
Ylli gjithashtu foli edhe për ish-konkurrenten tjetër, Olta Gixharin, për të cilën tha se ishte shkak që nuk mori pjesë në “Dancing with the Stars”, sepse aktorja ishte në rolin e jurisë.
“Mor vesh disa emra që do ishin pjesë në njëfarë mënyre, isha shumë e ngarkuar pas Big-ut për të përballur sërish debate ose disa situata të sikletsshme aty”, tha Efi.
Kush është?
Efi: Olta, nuk kemi asnjë marrëdhënie. Nuk kisha nerva për atë periudhë

Burimi