Emily Ratajkowski flet për herë të parë pas thashethemeve për një lidhje me Brad Pitt

Pas spekulimeve se është në një lidhje me Brad Pitt, Emily Ratajkowski ka konfirmuar se është single. Spekulimet për një romancë me aktorin hollivudian nisën vetëm pak kohë pasi modelja i dha fund martesës së saj katërvjeçare me bashkëshortin Sebastian Bear-McClard në korrik.

“Unë jam beqare për herë të parë në jetën time dhe ndihem sikur po shijoj lirinë për të mos qenë super i shqetësuar për mënyrën se si po perceptohem”, tha ajo. Megjithatë, Emily nuk e konfirmoi dhe as mohoi se ajo ishte duke u takuar fshehurazi me dy herë fituesin e Oskarit, Brad Pitt.

Në moshën 58-vjeçare, ylli i filmit i lindur në Oklahoma është 27 vjet më i madh se Ratajkowski. Ai thuhet se është takuar me Ratajkowski në festën e Oscar-it të Vanity Fair 2020 në Beverly Hills (në foto) ndërsa ajo ishte ende e martuar.

'Nuk takohemi zyrtarisht': Njerëzit raportuan se Brad dhe SoCal i lindur në Londër 'kalonin shumë kohë së bashku' më 27 shtator

/abcnews.al

Lexo me shume