EMRI/ I vihet tritol banesës së policit në Lezhë

Gjatë natës i është vënë tritol banesës së policit Zef Kola në Lezhë. Burime bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:00 të natës, ndërsa nuk raportohen dëme në njerëz, vetëm materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po heton, ndërsa dyshohet se tritoli i është vënë për shkak të detyrës./albeu.com

Lexo me shume