EMRI/ Tritol banesës së policit në Lezhë

Një shpërthim me tritol ka ndodhur rreth orës 02:00, pas mesnatës në Manati të Lezhës.

Abc mëson se lënda plasëse i është vendosur banesës së policit Zef Kola.

Nga shpërthimi nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./Abcnews.al/

Lexo me shume