Enca ekspozon të pasmet, publikon videon e nxehtë duke bërë “twerk”

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia është komentuar gjithmonë për linjat e nxehta. Ajo vazhdimisht shfaqet provokuese në rrjetet sociale, ku ekspozon linjat e saj.

Së fundmi, Enca ka postuar në Instagram një video duke bërë “twerk” dhe nxjerr në pah të pasmet e saj.

“Ka ca kohe qe Instagrami s’e meriton nxehtesine time, ndaj postime te ngjashme i gjeni te linku ne bio”, ka shkruar këngëtarja krahas videos.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENCA (@enca)

Sa i përket muzikës, kënga e fundit që Enca ka lancuar është ajo me titull “Rakia” rreth një vit më parë, e cila u prit shumë mirë nga publiku./abcnews.al

Lexo me shume