Ermali feston ditëlindjen, Ami i bën dedikimin me fjalët emocionuese_663a73fa80a4f.jpeg

Ermali feston ditëlindjen, Ami i bën dedikimin me fjalët emocionuese

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë ndër çiftet e pakta më jetë gjatë të show-bizzit shqiptar.
Së bashku prej më shumë se një dekade ata janë prindër të dy fëmijëve Joelit dhe Sias.
Në ditën e lindjes së Ermalit, sipërmarrësja dhe drejtuesja e ‘Ami Event’ ka zgjedhur t’i dedikojë disa fjalë zemre.
“Gezuar ditën e lindjes dashuri Ermal, ti je dielli për mua dhe familjen tonë! Bashkë në çdo hap”, shkruan sipërmarrësja.
Kujtojmë se Ermal Mamaqi mbush sot plot 42-vjeç.

Burimi