FNSH dhe policia “rrethojnë” Vlorën, kë po kërkojnë?

Policia e Vlorës dhe Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë kryer kontrolle edhe këtë fundjavë, siç ka ndodhur edhe më parë muajin e fundit.

Burime bëjnë me dije se në hyrje të qytetit po kryhen kontrolle të automjeteve  për persona me precedentë penalë.

Kontrollet në Vlorë nuk kanë munguar as gjatë javës, me policinë që e ka mbajtur njërin sy në disa zona gjatë mbrëmjes. abcnews.al

Lexo me shume