Formacionet zyrtare: Aston Villa-Chelsea, Mancheste United-Newcastle

Në orën 15:00 luhen 3 ndeshje të Premier League.

Chelsea, Man United dhe Arsenali kërkojnë vazhdimësinë.

Aston Villa-Chelsea

Leeds-Arsenal

Manchester United-Newcastle

 

Lexo me shume