Formacionet zyrtare: Ballkani-Slavia Prague

Skuadra e Ballkanit sonte takohet me Slavia Prague, në ndeshjen vendimtare të grupit të Conference League.

Dy skuadrat kanë nga katër pikë dhe duan me çdo kusht fitoren.

Ndeshja starton në orën 21:00 në stadiumin “Fadil Vokrri” në kryeqytet. /G.D abcnews.al/

Lexo me shume