Formacionet zyrtare Brentford-Chelsea/ Armando Broja starton me “blutë”

Në orën 20:30 do të luhet sfida e Premier League mes Brentford dhe Chelsea.

Lajm i mrekullueshëm për Armando Broja, i cili do ta nisë sfidën e sotme në krye të sulmit. Potter i ka dhënë besimin e plotë bomberit tonë.

Sfida pritet të jetë emocionuese dhe me gola, ku gjithashtu shpresojmë që Broja të shënojë./h.ll/abcnews.al

Formacionet zyrtare:

 

 

Lexo me shume