FOTO/ Aksident në Tiranë, makina shkatërron çfarë i del para

Një aksident ka ndodhur në aksin dytësor Tiranë-Durrës.

Një makinë ka dalë nga rruga është përplasur me murin rrethues të një biznesi, ndërsa nuk dihet ende nëse ka të lënduar.

Detaje të tjera dhe një informacion zyrtar nga ana e policisë priten në vijim. /abcnews.al

 

Lexo me shume